влевовправо
-10%Постільна білизна сімейна BROWNSQUA-S EG-1043
- Готово до відправки
- Код: EG-1043
1 470 ₴
1 323 ₴
+380 (68) 343-59-59
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект постільної білизни сімейний пошитий з якісного матеріалу, який є міцним і зносостійким. Особливостями даного продукту є гіпоалергенність, повітропроникність, щільність і стійкість до багаторазового прання не втрачаючи кольору.
У комплект входить підковдра 2 - 143*216
• Простирадло 1 - 240*220
• Наволочка 2 - 50*70 або 70*70
• Рекомендуємо замовляти простирадло на гумці, це зручно і комфортно (ціну уточнюйте)
• Подарункове пакування (за бажанням)
Ми можемо пошити вироби за нестандартними розмірами які ви нам вкажете.На однотонній білизні виготовляємо вишивку за вашими ескізами (орнаменти, квіти, ініціали та інше). Ціна залежить від розміру малюнка.
Бажаємо вам вдалих покупок, що приносять задоволення. Детальніше: https://erayuta.com.ua/ua/p2084219920-postelnoe-bele-semejnoe.html
У комплект входить підковдра 2 - 143*216
• Простирадло 1 - 240*220
• Наволочка 2 - 50*70 або 70*70
• Рекомендуємо замовляти простирадло на гумці, це зручно і комфортно (ціну уточнюйте)
• Подарункове пакування (за бажанням)
Ми можемо пошити вироби за нестандартними розмірами які ви нам вкажете.На однотонній білизні виготовляємо вишивку за вашими ескізами (орнаменти, квіти, ініціали та інше). Ціна залежить від розміру малюнка.
Бажаємо вам вдалих покупок, що приносять задоволення. Детальніше: https://erayuta.com.ua/ua/p2084219920-postelnoe-bele-semejnoe.html
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 70 % |
| Поліестер | 30 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 143 см |
| Довжина підковдри | 216 см |
- Ціна: 1 323 ₴







